Bli Sprekere - Våren 2023
Arrangør:
Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 28.02.2023 11:30
Navn | Billettype |
---|---|
Brit Mykland Rodal | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Lise Norunn Berge | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Elin Andreassen Håkegård | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Lise Torjussen | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Janne Grummedal | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Inger Helene Bjelle | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
henry gundersen | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Ragnhild Auestad | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Helena Farsirotos | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Inger Lygre | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Eva Berg | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Kari Brunvatne Kleivset | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Anne Gry Ausland | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Aase Ranestad Bendiksen | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Janne Merethe Ravnberg | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Marit Fjordheim | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Marit Fjordheim | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Tor Foss | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Eva Berg | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Reidun Keim | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Rannveig de Bruin | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Elin fidjeland | Yoga - Torsdager 16-17 |
Marianne Nymo | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Reidun Skarpeid Olsen | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Monique Van de Goor | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Annlaug Rygnestad Nielsen | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Britt Homme | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Jofrid sangvik | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Randi Irene March | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Marit Nodeland Sødal | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Wenche Breland | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Anita Nistås | Yoga - Torsdager 16-17 |
Grethe Furnes Vaboen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Mette Ulset Aamodt | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Nina Hauge | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Nina hauge | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Dag Reisæter | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Anne Høyland | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Anita Nistås | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Solfrid Gundersen Mjåland | Yoga - Torsdager 16-17 |
Anne Gunn Frustøl | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Helene Stura Haavind | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Helene Stura Haavind | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Åse Sangvik Borøy | Søgne Styrketrening - Mandager 17-18 |
Elin Masdalen Lien | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Hanne-Marit Berge | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Turid Bodin Robertsen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Turid Bodin Robertsen | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Monica Günther | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Guro Haaland | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Rita Berntsen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Inger Lise Hærås | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Brita Bøhn | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Brita Bøhn | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Brita Bøhn | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Gunnar Skaar | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Gunnar Skaar | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Berit Dale | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Hilde Krogstad | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Anita Risholm Tveit | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Tone Andås | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Solfrid Lie | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Folkvord, Vera Ringdal | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Ellen Kaldestad | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Svein Kaldestad | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Åse Berit Kongevold-Nömme | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Inger Abildsnes Kile | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Gunnhild Vestøl | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Grete Johanne Johannessen | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Torunn Helleren | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Syvert Augland | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Lisbeth Salvesen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Stina Sveier Nielsen | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Terje Cederberg Hansen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Berit Finstad Hansen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Robert Coward | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Robert Coward | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Tore B. Dalevoll | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Grethe Aadland | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Bodil Folkestad Gyland | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Håkon Magne Omland | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Håkon Magne Omland | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Eva Lango Thorbjørnsen | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Ann-Lisbeth jahre | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Ewa Opsvik | Yoga - Torsdager 16-17 |
Øystein Opsvik | Yoga - Torsdager 16-17 |
Sidsel Jørgensen | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Ewa Opsvik | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Øystein Opsvik | Yoga - Tirsdager 17.30-18.30 |
Yngvar Kiledal | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Siri Camilla Thommesen | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Siri Camilla Thommeen | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Knut Pilskog | Styrketrening - Tirsdager 16-17 |
Anne Kristin Tjørve Bjelland | Styrketrening - Mandager 16-17 |
Marianne Hoy | Styrketrening - Onsdager 16-17 |
Åse Engeland | Yoga - Torsdager 16-17 |
Irene | Styrketrening - Mandager 16-17 |