Bli Sprekere 2019

Bli Sprekere 2019


Arrangør: Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 13.12.2019 14:00

Navn Billettype
Inger Setervang Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Unni Sunde Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Erik Tveit Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
PER ARVID TREDAL Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Marte Krogstad Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Anita Estensen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Johanne Tunaal-Larsen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Geir Inge Egeland Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Liv Hege Aas Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Jacqueline Alexa Lie Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Hanne Bakken Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Anita Fast Skuland Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Roald Støle Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Berit Birkeland Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Turid Kjellevik Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Jannecke Hübert Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Jannecke Hübert Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Birte Myhrstad Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Inger Abildsnes Kile Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Linda Bomann Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Bente Gran Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Odd Steinar Gran Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Rune Larsen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Anita Henningsen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Rune Larsen Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Anita Henningsen Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Karin Hansen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Grethe Aadland Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Hilde Ourom Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Ann Kristin Grønvik Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Sissel Sandve Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Tone Andås Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Vigdis Hansen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Marit Nodeland Sødal Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Anita Fidje Kallevik Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Svanhild Høst Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Inger Øyen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Rune Øyen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Espen Pedersen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Randi Brattlid Moser Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Anne Torill Koland Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Vera Ringdal Folkvord Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Merethe Bjørkås Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Inger Grethe Gill Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Reidun Alise Svestad Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Tone Berge Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Lene Drivdal Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Tone Jølstad Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Tone Jølstad Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Venke Tveit Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Thea Iselin Øyhus Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Therese Lien Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Bjørn Bekkevoll Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Terje Cederberg Hansen Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Berit Finstad Hansen Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Asbjørn Narvestad Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Margit Seland Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
TORILL TVEITEN Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Katrine Senum Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Erik E. Eriksen Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Bodil Folkestad Gyland Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Håkon Omland Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Håkon Omland Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Torunn Helleren Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Siren Eriksen Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Inger Lise Osmundsen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Toril Hogstad Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Reidun Johre Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Reidun Johre Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Anne Kristin Tjørve Bjelland Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Anne Kristin Tjørve Bjelland Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Hilde Krogstad Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Christin Fast Andersen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Solveig svendsberget Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Roald Ose Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Venke Tveide Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Britt Tveide Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Gudrun Skaar Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Gudrun Skaar Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Gunnar Skaar Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Gunnar Skaar Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Sidsel Jørgensen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Elin Masdalen Lien Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Odd Arild Lien Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Turid Robertsen Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Einar Robert Robertsen Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Lisbeth Salvesen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Stina Sveier Nielsen Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Linda Somdal Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Liv I T Larsen Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
svenn erik larsen Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Tore B. Dalevoll Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Yngvar Kiledal Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Vågsbygd)
Anne Cathrine Lønnerød Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Robert Coward Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Robert Coward Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Turid Torbjørnsdal Yoga, mandager kl. 19 - 20 (Todda)
Ellen Kaldestad Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Svein Kaldestad Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Dag Petter Sødal Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Dag Petter Sødal Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)
Ellen Kaldestad Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Svein Kaldestad Styrke - mixparti, mandager kl. 16 - 17 (Todda)
Siri Camilla Thommesen Styrke - mixparti, onsdager kl. 16 - 17 (Todda)
Siri Camilla Thommesen Styrke - mixparti, mandager kl. 17 - 18 (Todda)
Nina Slåen Svendsen Styrke - mixparti, mandager kl. 18 - 19 (Todda)