Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 15 Jun
kl 10:00 - 21:00
10. Karuselløp - Varodd løpet
Kristiansand   Løp   Tretjønnveien 100 Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 1 Mar
kl 13:00 - 22:30
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2021
Kristiansand   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Vi håper å komme i gang med mer…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 5 Jun
kl 12:00 - 23:00
9. Karuselløp - Kjellandshei-løpet
Kristiansand   Løp   Leireveien 314C
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 10:00 - 21:00
8. Karuselløp - GumpenGruppen løpet
Kristiansand   Løp   Hamresandveien 240
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Mon 24 May
kl 10:00 - 21:00
7. Karuselløp - Unicon løpet
Kristiansand   Løp   Odderøyveien 41
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Tue 18 May
kl 10:00 - 21:00
6. Karuselløp - BDO løpet
Kristiansand   Løp   Tretjønnveien 100
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Mon 10 May
kl 10:00 - 21:00
5. Karuselløp - Walters løype
Kristiansand   Løp   Olsens Stykke, Kristiansand
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Tue 4 May
kl 10:00 - 21:00
4. Karuselløp - Bankløypa
Kristiansand   Løp   Olsens Stykke, Kristiansand
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 10:00 - 21:00
3. Karuselløp - NorgesEnergi-løpet
Kristiansand   Løp   Kongsgård alle 567890, 4632 Kristiansand Kristiansand
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 10:00 - 21:00
2. Karuselløp - Brannvakt løpet
Kristiansand   Løp   Olsens Stykke, Kristiansand Kristiansand
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 10:00 - 19:00
1. Karuselløp - Sparebanken Sør
Kristiansand   Løp   Universitetsveien 1 Kristiansand
Terrengkarusellen 2021Den 47. sesongen i…   Les mer  
Mon 29 Mar
kl 11:00 - 23:00
Aktivitetstur 3
Kristiansand   Løp   Paltosken bussholdeplass Kristiansand
Oppvarming til Terrengkarusellen.En ny sesong i…   Les mer  
Mon 29 Mar
kl 09:00 - 22:30
Aktivitetstur 2
Kristiansand   Løp   Barstølveien 8 Kristiansand
Oppvarming til Terrengkarusellen.En ny sesong i…   Les mer  
Mon 22 Mar
kl 12:00 - 23:30
Aktivitetstur 1
Kristiansand   Løp   Haumyrveien 39 Kristiansand
Oppvarming til Terrengkarusellen.En ny sesong i…   Les mer  
Sat 6 Mar
kl 09:00 - 12:00
Skikarusell 2021 - Sørlandsmesterskap AVLYST
Kristiansand   Ski   Øynaheia
Dette arrangementet er avlyst på grunn av…   Les mer  
Tue 12 Jan
kl 18:00 - 20:00
Sparebanken Sør Skikarusell 2021
Kristiansand   Ski   Sandripheia Fritidspark
Sparebanken Sør Skikarusell arrangeres…   Les mer  
Fri 1 Jan
kl 18:00 - 20:00
Gavekort til Terrengkarusellen Kristiansand 2021
Kristiansand   Løp   Olsens Stykke
Årets sprekeste julegave finner du her. Gi…   Les mer  
Powered by: Bloc